Конкурс

Jazz Kolo - це проект, створений для підтримки українського джазу, спрямований на об’єднання музикантів та розвиток української імпровізаційної музики.

До проекту запрошуються кращі сили музичної еліти країни, утворюється новий, несподіваний, цікавий музичний продукт, який фіксується на аудіо та відео та складає архів вітчизняної джазової музики.

Протягом останніх двох сезонів (2016-2018 роки) в рамках проекту Jazz Kolo проведено 11 джазових всеукраїнських конкурсів молодих виконавців , що піднімає на поверхню , стимулює та розвиває нашу талановиту молодь.

Надалі Jazz Kolo проводить в кінці кожного сезону в рамках щорічного Джазового фестивалю Jazz Kolo конкурс молодих виконавців у наступних категоріях:

  1. Інструментальна
  2. Вокальна

Вікова категорія 15-25 років.

Конкурс заплановано зробити міжнародним.
Дата проведення 23 травня 2019р в Київському Інституті музики ім.Глієра.

Умови конкурсу:

  1. Виконання двох творів різних за характером, що мають відношення до імпровізаційної музики (блюз, джаз, фанк, етно-джаз), в яких виконується писане або власне соло.
  2. У вокальній та інструментальній категоріях твори виконуються із  ритм-секцією,  запропонованою організаторами або своєю, під мінус або соло.
  3. Дорога, харчування за свій рахунок.

Критерії оцінки:

  1. Музикальність, індивідуальність, оригінальність.
  2. Володіння мистецтвом імпровізації.
  3. Техніка, звук, відчуття стилю, форми…

Щоб подати заявку і зареєструватись, потрібно вислати свої дані, координати, телефон та  посилання на демо-відео( youtube або facebook) на адресу igorzakus@ukr.net 

Відбір учасників:
Відбувається методом голосування членів журі.
В кожну з категорій відбирається по 10 учасників.
Список конкурсантів,що пройшли відбір оголошується за 15 днів до проведення конкурсу.

В кожній з категорій обирається 1е, 2ге та 3тє місце.
В склад журі входитимуть кращі українські джазова музиканти та вокалісти а також гості фестивалю Jazz Kolo з Європи.

Призи для переможців від компанії Real Music , безкоштовна участь  у воркшопах в місті Chodziez (Польща) з 22 липня по 3 серпня та участь у джазовому фестивалі Jazz Kolo 24 травня 2019р.